Svjetsko prvenstvo u kajaku i kanuu na divljim vodama -...
Na Svjetskom prvenstvu u kajaku i kanuu na divljim vodama, koje je održano  od  11. do 14. lipnja 2014. godine u talijanskoj Vatellini. U pojedinačnoj utrci kanu jednosjed klasični spust,   prvi dan natjecanja najbolji hrvatski kanuista,   Varaždinac Emil Milihram obranio je naslov svjetskog prvaka, što je Milihramova najjača disciplina, osvojio je peti uzastopni naslov u ovoj disciplini, čime je postao najuspješniji natjecatelj u povijesti svjetskih prvenstava divljevodaša.
Uz Milihrama na prvenstvu je nastupio i Tomislav Lepan koji je zauzeo peto mjesto, Jadran Zonjić bio je 15., a Luka Obadić je završio na 17. mjestu. Sva  tri naša predstavnika članovi su KK Končar.
Na stazi na  rijeci Adda u ekipnoj vožnji naši dečki Tomislav Lepan,  Jadran Zonjić   s  Emilom Milihramom osvojili su četvrto mjesto.