Popis sportaša
SPORTAŠ KLUB NATJ. POGON DISCIPLINA
1. Vilim Abramović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
2. Vedran Adamić kkk Matija Ljubek mirna voda- senior mirna voda
3. Dolores Adžaga Selekcija mladih KSZ škola kajaka
4. Amir Aganović kk Končar divlje vode - senior spust i slalom
5. Lili Alilović kkk Jarun mirna voda
6. Ranko Aluga kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
7. Patricija Andročec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
8. Leon Aničić kkk Jarun mirna voda
9. Marijan Anušić kkk Jarun mirna voda
10. David Aplenc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
11. Luka Babić Selekcija mladih KSZ
12. Igor Baburić kkk Jarun mirna voda
13. Luka Bačmaga kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
14. Jakov Badrov kkk Jarun mirna voda
15. Tomislav Badžek kkk Jarun mirna voda
16. Mirea Bajrami Selekcija mladih KSZ škola kajaka
17. Tomislav Bakran kkk Jarun mirna voda
18. Andrej Balaš kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
19. Dorotea Balaško Selekcija mladih KSZ škola kajaka
20. Goran Balažić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
21. Marija Balen kkk Jarun mirna voda
22. Tomislav Balog kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
23. Jana Banić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa kadetkinja mirna voda
24. Ana Banović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
25. Sarah Bantić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa kadetkinja mirna voda
26. Dan Bantić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
27. Ante Baorov kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
28. Marta Bara Selekcija mladih KSZ škola kajaka
29. Josip Barač kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
30. Ante Barišić kkk Jarun mirna voda
31. Marko Bartolić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
32. Mladen Bartolić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
33. Ivan Baruškin kkk Matija Ljubek mirna voda - kadet mirna voda
34. Mia Batinić kkk Jarun mirne vode
35. Borna Batinić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
36. Irena Batišta Selekcija mladih KSZ škola kajaka
37. Matija Bauer kk Končar divlje vode - senior spust i slalom
38. Ead Bećirević kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
39. Melani Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
40. Nives Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
41. Sven Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
42. Dragutin Belovari kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
43. Ivan Benaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
44. Denis Benić kkk Jarun mirna voda
45. Maja Benko kkk Matija Ljubek mirna voda
46. Filip Benjak kk Končar divlje vode - senior spust i slalom
47. Valentino Benjak kk Končar divlje vode - junior spust i slalom
48. Domagoj Benjak kk Končar divlje vode - mlađi juniori spust i slalom
49. Lav Bernfest kk Končar divlje vode - junior spust i slalom
50. Branimir Bilandžić kkk Matija Ljubek mirna voda- junior mirna voda
51. Karlo Bilonić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
52. Marina Biluš kkk Jarun mirna voda
53. Rudolf Birač kkk Jarun mirna voda
54. Dalibor Bišćan kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
55. Laura Blagović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
56. Jasmin Blatančić kkk Jarun mirna voda
57. Dominik Blažević kkk Zagreb spust i slalom
58. Jure Boban kkk Matija Ljubek mirna voda - seniori mirna voda
59. Nadja Bobić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
60. Matej Boch kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
61. Matija Bogadi kkk Jarun mirna voda
62. Lana Bojčić kkk Jarun mirna voda
63. Filip Bolčević kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
64. Andrea Borošak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
65. Vid Borovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
66. Petar Borovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
67. Domagoj Borović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
68. Tomislav Bosec kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
69. Benjamin Bošnjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
70. Ivana Bošnjak kkk Matija Ljubek mirna voda
71. Sebastijan Božić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
72. Sara Bralić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
73. Hrvoje Brenčun kkk Jarun mirna voda
74. Luka Brkić kkk Jarun mirna voda
75. Mislav Brnadić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
76. Lovro Brozd Selekcija mladih KSZ škola kajaka
77. Goran Brozović kkk Jarun mirna voda
78. Boris Bucak kk Končar divlje vode - junior spust i slalom
79. Patrick Bučko kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
80. Eva Budija kkk Matija Ljubek mirna voda
81. Josip Budimir kkk Jarun mirna voda
82. Matko Bukovec kkk Jarun mirna voda
83. Robert Bukvić kkk Jarun mirna voda
84. Antea Bule Selekcija mladih KSZ škola kajaka
85. Maks Burcar kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
86. Tomislav Burić kkk Jarun mirna voda
87. Matija Buriša kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
88. Mateja Buriša kkk Matija Ljubek mirna voda
89. Mato Butić kkk Jarun mirna voda
90. Franjo Butorac kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
91. Paola Carić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
92. Božana Cetinjanin kkk Matija Ljubek mirna voda
93. Davor Cihlar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
94. Mak Cipra kkk Jarun mirna voda
95. Ema Cipra kkk Jarun mirna voda
96. Monika Cipra kkk Jarun mirna voda
97. Borna Ciuha Selekcija mladih KSZ škola kajaka
98. Robert Clark kkk Jarun mirna voda
99. Luka Copić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
100. Robert Crljenak kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
101. Mario Crljenković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
102. Marko Crneković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
103. Tomislav Crneković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
104. Ema Crnjac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
105. Valentin Cvek kkk Jarun mirna voda
106. Roko Stipe Cvjetković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
107. Hrvoje Čadež kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
108. Ante Čančar kkk Jarun mirna voda
109. Jeronim Čeko kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
110. Bruno Čelan kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
111. Grgur Čepo kkk Jarun mirna voda
112. Lana Čerkez Selekcija mladih KSZ škola kajaka
113. Ela Černjak Kadić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
114. Maja Četa Selekcija mladih KSZ škola kajaka
115. Goran Čizmar kkk Jarun mirna voda
116. Stribor Čizmek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
117. Goran Čokor kk Končar divlje vode - junior spust i slalom
118. Luka Čolić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
119. Zoran Čović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
120. Željko Čubrilo kkk Zagreb divlje vode - mlađi junior spust i slalom
121. Mario Čuljak kkk Jarun mira voda
122. David Ćuk Selekcija mladih KSZ škola kajaka
123. Fran Ćutić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
124. Nebojša Delić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
125. Marko Demšar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
126. Matija Didak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
127. Matija Dodlek kkk Matija Ljubek Mirna voda - senior mirna voda
128. Jurica Dolić kkk Jarun mirna voda
129. Alen Domić kkk Jarun mirna voda
130. Luka Dominic Obendorfer kkk Jarun mirna voda
131. Marko Dorčić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
132. Aleksandar Dostal kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
133. Juraj Drašković kkk Zagreb divlje vode - mlađi junior spust i slalom
134. Danijel Drašković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
135. Ivan Draženović kkk Jarun mirna voda
136. Boris Dujmić kk Končar divlje vode - senior spust i slalom
137. Tin Dukić kk Končar senior spust i slalom
138. Nika Dumančić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
139. Igor Durević kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
140. Luka Džinev kkk Zagreb divlje vode- mlađi juniori spust i slalom
141. Robert Džolan kk Končar spust i slalom
142. Bruno Džolan kkk Matija Ljubek mirna voda - seniori mirna voda
143. Anita Đogaš kkk Jarun mirna voda
144. Željko Đurđević kkk Jarun mirna voda
145. Alvin Eljazović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
146. Hana Fajković kkk Zagreb divlje vode - seniorka spust i slalom
147. Karlo Ferenc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
148. Ivan Filipović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
149. Luka Forko kk Končar senior spust i slalom
150. Vedran Forko kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
151. Elena Fuček kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa juniorka mirna voda
152. Slavko Fuček kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
153. Dražen Funtak kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
154. Ivan Gabrilo Selekcija mladih KSZ škola kajaka
155. Mario Gađa kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
156. Goran Gađa kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
157. Tomislav Gajić kkk Jarun mirna voda
158. Tea Galić kkk Matija Ljubek mirna voda
159. Noa Galić kkk Zagreb spust i slalom
160. Ivona Gašparac kkk Jarun mirna voda
161. Lucija Gazić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
162. Alen Gere kkk Jarun mirna voda
163. Matija Gereš kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
164. Matko Glamuzina kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
165. Bruno Glasnović kkk Jarun mirna voda
166. Vana Glavaš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
167. Krešimir Glavina kkk Jarun mirna voda
168. Tomislav Glavina kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
169. Martina Glogoški kkk Jarun mirna voda
170. Denis Glogović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
171. Andrej Glucks kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
172. Goran Glumac kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
173. Mateo Gogić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
174. Igor Gojić kk Končar spust i slalom
175. Juraj Golemac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
176. Filip Golik Selekcija mladih KSZ škola kajaka
177. Anamarija Govorčinović kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa juniorka mirna voda
178. Jurica Govorko kk Končar spust i slalom
179. Filip Grafina kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
180. Ema Gregić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
181. Elena Grgić kkk Matija Ljubek mirna voda
182. Mislav Grgić kkk Jarun mirna voda
183. Franjo Guščić kk Končar spust i slalom
184. Mario Gvozden kkk Jarun mirna voda
185. Domagoj Hađina kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
186. Sanja Hajdinjak kkk Jarun mirna voda
187. Dora Haladin kkk Jarun mirna voda
188. Vedran Halamić kkk Jarun mirna voda
189. Admir Halilović kkk Jarun
190. Damir Haramina kkk Jarun mirna voda
191. Danko Herceg kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
192. Leon Hergešić - Adamović kkk Jarun mirna voda
193. Bruno Herljević kkk Jarun mirna voda
194. Alen Hertl kkk Jarun mirna voda
195. Denis Hertl kkk Jarun mirna voda
196. Amalija Hohnjec kkk Jarun mirna voda
197. Tomislav Hohnjec kk Končar spust i slalom
198. Filip Hohnjec kk Končar kadeti spust i slalom
199. Krešimir Horvat kkk Jarun mirna voda
200. Dominik Horvat kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
201. Kristijan Horvat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
202. Emanuel Horvatiček kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
203. Tvrtko Hrastar kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
204. Nika Hren Selekcija mladih KSZ
205. Dominik Hrenar kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
206. Tomislav Hrvojević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
207. Ivan Hrženjak kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
208. Nenad Hrženjak kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
209. Damjan Hubej kkk Jarun mirna voda
210. Borna Hukman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
211. Antonio Hunjadi kkk Jarun mirna voda
212. Melina Igrčić kkk Matija Ljubek mirna voda
213. Ivana Ilić kkk Jarun mirna voda
214. Marko Ilić kkk Jarun mirna voda
215. Nebojša Ilić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
216. Paula Iljadica Selekcija mladih KSZ škola kajaka
217. Matija Ivanček kkk Jarun mirna voda
218. Matija Ivančić kkk Jarun mirna voda
219. Marko Ivančić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
220. Ivan Ivančić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
221. Luka Ivančić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
222. Josip Ivančić kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
223. Josip Ivankić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
224. Goran Ivanković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
225. Luka Ivanković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
226. Ljubomir Ivanović kkk Jarun mirna voda
227. Matija Ivezić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
228. Stjepan Ivić kkk Jarun mirna voda
229. Gaj Ivošević kkk Jarun mirna voda
230. Luka Jačov kkk Jarun mirna voda
231. Anton Jakara kkk Jarun mirna voda
232. Helena Jaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
233. Stjepan Jakovljević kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
234. Matija Jakšić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
235. Duje Jakšić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
236. Alen Jambrišak kkk Jarun mirna voda
237. Mićo Janić kkk Jarun mirna voda
238. Stjepan Janić kkk Jarun mirna voda
239. Tin Janković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
240. Lucija Janković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
241. Kim Janovski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
242. Nela Jantol kkk Jarun mirna voda
243. Saša Janjić kkk Jarun mirna voda
244. Fran Jelavić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
245. Marko Jelkić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
246. Zrinska Jemrić kkk Jarun mirna voda
247. Domagoj Jezl kkk Jarun mirna voda
248. Leon Josipović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
249. Lana Vita Jurasić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
250. Dominik Jurčec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
251. Neven Juretić kkk Jarun mirna voda
252. Rok Juričić kkk Jarun mirna voda
253. Nikola Jurić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
254. Hana Jurić Fot kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa kadetkinja mirna voda
255. Sanjin Jurić Fot kkk Matija Ljubek mirna voda - kadet mirna voda
256. Goran Jurilj kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
257. Tomislav Juriša kkk Jarun mirna voda
258. Iva Jurišić kkk Jarun mirna voda
259. Jan Jurjec kk Končar spust i slalom
260. Bruno Jurman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
261. Luka Juss kkk Jarun mirna voda
262. Tomislav Kadić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
263. Vana Kajić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
264. Filip Karamarko kk Končar spust i slalom
265. Tino Karaselimović kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
266. Nikola Karlić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
267. Vedran Karuza kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
268. Robert Karuza kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
269. Josip Kaurin kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
270. Lina Keleminec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
271. Andrej Kerekeš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
272. Pave Kerep kk Končar spust i slalom
273. Tamara Keresman kkk Jarun mirna voda
274. Dario Kletuš kkk Jarun mirna voda
275. Eva Klikovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
276. Tomislav Klisović kkk Jarun mirna voda
277. Aleksandar Knežević kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
278. David Knežević kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
279. Vedran Kojić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
280. Viktor Kolarec kkk Jarun mirna voda
281. Josip Kolarić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
282. Stjepan Kolarić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
283. Danijel Kolovrat kkk Jarun mirna voda
284. Paloma Kondeši Selekcija mladih KSZ škola kajaka
285. Valentina Kondeši Selekcija mladih KSZ škola kajaka
286. Mladen Konjević kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
287. Kosjenka Konjević kkk Zagreb divlje vode - seniorka spust i slalom
288. Antonio Konjević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
289. Viktorija Koprivnjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
290. Antonio Korajac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
291. Marko Korbar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
292. Luka Korman kk Končar divlje vode - junior spust i slalom
293. Ren Korpes kkk Zagreb divlje vode - mlađi junior spust i slalom
294. Lucija Kos Selekcija mladih KSZ škola kajaka
295. Davor Kos kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
296. Filip Kostić - Križan kkk Zagreb divlje vode- mlađi junior spust i slalom
297. Dorijan Kotarski kkk Jarun mirna voda
298. Davor Kovač kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
299. Filip Kovač kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
300. Sven Kovačević kkk Jarun mirna voda
301. Gabriel Kovačević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
302. Bruno Kovačić kkk Jarun mirna voda
303. Kim Kovačić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
304. Ivan Kožalski kkk Jarun mirna voda
305. Mario Kožalski kkk Jarun mirna voda
306. Marko Kožić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
307. Matej Kožić kkk Matija Ljubek mirna voda - kadet mirna voda
308. Ivana Krajinović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
309. Igor Kralj kk Končar spust i slalom
310. Ivana Krištić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
311. Leon Krivski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
312. Lukas Krivski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
313. Tomislav Križe Selekcija mladih KSZ škola kajaka
314. Matea Križić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
315. Petar Kroflin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
316. Carla Krošl Selekcija mladih KSZ škola kajaka
317. Emilija Krsnik kkk Jarun mirna voda
318. Luka Krstić kkk Jarun mirna voda
319. Ivan Krstić kkk Jarun mirna voda
320. Renato Kruc kkk Jarun mirna voda
321. Sandro Kruc kkk Jarun mirna voda
322. Mihael Krunić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
323. Filip Kuftinec kkk Zagreb divlje vode - junior spust i slalom
324. Goran Kukmanović kkk Jarun mirna voda
325. Bruno Kumpez kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
326. Ivan Kumpez kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
327. Marjan Kunac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
328. Igor Kunst kkk Jarun mirna voda
329. Lovro Kursar kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
330. Mia Kurta Selekcija mladih KSZ škola kajaka
331. Antun Kuruc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
332. Ines Kušen Selekcija mladih KSZ škola kajaka
333. Marina Kuten kkk Jarun mirna voda
334. Marko Kuten kkk Jarun mirna voda
335. Marko Kuzmanović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
336. Karla Klaudija Kvesić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
337. Filip Labor kkk Zagreb divlje vode- senior spust i slalom
338. Tihomir Lacko kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
339. Robert Laković kkk Jarun mirna voda
340. Lara Lalić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
341. Roman Lastrić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
342. Nina Lastrić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
343. Lana Lazarin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
344. Goran Lazić kkk Jarun mirna voda
345. Ante Lažeta kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
346. Domagoj Leko kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
347. Filip Leko kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
348. Elka Lemaić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
349. Filip Lemaić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
350. Lovro Lepan kkk Zagreb divlje vode- senior spust i slalom
351. Tomislav Lepan kk Končar spust i slalom
352. Ana Levanić kkk Matija Ljubek mirna voda
353. Damir Liciburg kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
354. Zvonimir Likević kkk Jarun mirna voda
355. Luna Lilek kkk Zagreb spust i slalom
356. Robert Lipski kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
357. Hrvoje Lončar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
358. Luka Lončar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
359. Mihael Lončar kkk Zagreb divlje vode - kadet spust i slalom
360. Marko Lončar kkk Jarun mirna voda
361. Dora Lončarić kkk Matija Ljubek mirna voda
362. Marko Lovrečić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
363. Albert Lukić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
364. Nikica Ljubek kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
365. Matea Ljubičić kkk Jarun mirna voda
366. Tamara Majer Selekcija mladih KSZ škola kajaka
367. Matej Majić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
368. Martin Majsak kkk Jarun mirna voda
369. Sara Majstrović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
370. Vili Makar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
371. Ivan Makek kkk Jarun
372. Toni Maksan kkk Jarun mirna voda
373. Ivana Malenica kkk Jarun mirna voda
374. Marko Mamić kkk Jarun
375. Mislav Mandac kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
376. Tomislav Maraković kkk Jarun mirna voda
377. Boris Marđetko kkk Jarun mirna voda
378. Davor Marić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
379. Branimir Marijan kkk Jarun mirna voda
380. Luka Marijanić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
381. Luka Marijić kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
382. Matija Marinić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
383. Antonio Marinić kkk Zagreb divlje vode - mlađi junior spust i slalom
384. Greta Marinović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
385. Ivan Markanović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
386. Josip Marković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
387. Andrej Marković kk Končar spust i slaom
388. Luka Marković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
389. Darko Markušić kk Končar divlje vode - mlađi junior spust i slalom
390. Hrvoje Maršanić kkk Jarun mirna voda
391. Vladimir Maršić kkk Jarun mirna voda
392. Korina Martinčević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
393. Lucija Marušić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
394. Rikard Marušić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
395. Andrija Maslać kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
396. Ante Maslać kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
397. Zoran Maslarić kk Končar spust i slalom
398. Luka Masnić kkk Jarun mirna voda
399. Mirna Matijašević kkk Matija Ljubek mirna voda
400. Dragan Matijević kkk Jarun mirna voda
401. Goran Matijević kkk Jarun mirna voda
402. Marko Matković kkk Jarun mirna voda
403. Marin Matoš kkk Jarun mirna voda
404. Karlo Mavračić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
405. Robert Medak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
406. Maksimilijan Međimorec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
407. Admir Mešanović kkk Jarun mirna voda
408. Emina Mešić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
409. Roko Meter Selekcija mladih KSZ škola kajaka
410. Karla Mihaldinec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
411. Ivona Mihaljević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
412. Ana Mijočević kkk Matija Ljubek mirna voda
413. Ivana Mijočević kkk Matija Ljubek mirna voda
414. Maja Mijočević kkk Matija Ljubek mirna voda
415. Marko Mikić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
416. Hrvoje Mikolaci kkk Jarun mirna voda
417. Marko Mikša kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
418. Kristina Mikulaš kkk Matija Ljubek mirna voda -juniorka mirna voda
419. Krešimir Milas kkk Jarun mirna voda
420. Katja Milašin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
421. Luka Miličević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
422. Mario Miloš kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
423. Edvin Miniri Selekcija mladih KSZ škola kajaka
424. Sven Miroslav kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
425. Leonardo Mišić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
426. Marija Zora Mišković kkk Matija Ljubek mirna voda mirna voda
427. Branko Miškulin - Levak kkk Jarun mirna voda
428. Damir Miškulin - Levak kkk Jarun mirna voda
429. Danijel Mitrović kkk Jarun mirna voda
430. Strahija Mladežić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
431. Matija Mlinarić kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
432. Vedran Moškov kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
433. Marko Mrkoci kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
434. Antonio Mrva kkk Zagreb divlje vode - mlađi junior spust i slalom
435. Danica Muguša Selekcija mladih KSZ
436. Maja Mujkić kkk Matija Ljubek mirna voda
437. Luka Mujkić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
438. Edo Mujkić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
439. Dinko Mulić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
440. Viktor Murgić kkk Jarun mirna voda
441. Marko Murgić kkk Jarun mirna voda
442. Dario Mušnjak kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
443. Goran Muždeka kkk Jarun mirna voda
444. Nenad Nagy kkk Jarun mirna voda
445. Ivan Nakić kkk Jarun mirna voda
446. Frano Nevistić kkk Jarun mirna voda
447. Irena Nevjestić kkk Jarun mirna voda
448. Karla Nikšić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
449. Alen Novak kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
450. Dean Novosel kkk Jarun mirna voda
451. Franjo Novosel Selekcija mladih KSZ škola kajaka
452. Antonio Obadić kk Končar spust i slalom
453. Luka Obadić kk Končar divlje vode - mlađi junior spust i slalom
454. Anđelko Očić kkk Jarun mirna voda
455. Aleksandar Opančar kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
456. Filip Opančar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
457. Luka Orač kkk Jarun mirna voda
458. Ivan Orešković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
459. Ariana Orešković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
460. Antea Orlović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
461. Boris Ormanec kkk Jarun mirna voda
462. Roko Osojnik Selekcija mladih KSZ škola kajaka
463. Tin Oštro Selekcija mladih KSZ škola kajaka
464. Andrija Palić kkk Jarun mirna voda
465. Zoran Papić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
466. Tin Paudenović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
467. Ivana Pavelić kkk Jarun mirna voda
468. Vlado Pavičić kkk Jarun mirna voda
469. Marko Pavić kkk Jarun mirna voda
470. Tomislav Pavić kkk Jarun mirna voda
471. Jure Pavković kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
472. Vjekoslav Pavlek kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
473. Ivan Pavlić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
474. Rajna Pavlina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
475. Niko Pavlina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
476. Mario Peček kk Končar spust i slalom
477. Bruno Penco kkk Jarun mirna voda
478. Marko Perać -Kovač kkk Matija Ljubek mirna voda - kadet mirna voda
479. Ana Perić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
480. Luka Petanović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
481. Vanja Peteh Selekcija mladih KSZ škola kajaka
482. Filip Petković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
483. Goran Petranović kkk Jarun mirna voda
484. Mladen Petrić kkk Jarun mirna voda
485. Željko Petrić kk Končar spust i slalom
486. Goran Petrović kkk Jarun mirna voda
487. Ivan Petrović - Poljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
488. Dino Pezić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
489. Filip Pisarić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
490. Josip Pišković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
491. Ivan Pišković kkk Jarun mirna voda
492. Dominik Pivaš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
493. Ivan Plaščar kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
494. Nika Plazibat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
495. Tino Počanić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
496. David Pohle kkk Matija Ljubek mirna voda - juniori mirna voda
497. Martino Polanščak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
498. Dorotea Poljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
499. Mario Pongrac kkk Jarun mirna voda
500. Nika Popov Selekcija mladih KSZ škola kajaka
501. Ivan Popović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
502. Ivan Posavec kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
503. Dario Poslon kkk Jarun mirna voda
504. Renato Poslon Selekcija mladih KSZ škola kajaka
505. Filip Potočić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
506. Martin Potočić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
507. Andrej Pozaić kkk Jarun mirna voda
508. Marijana Pranjić kkk Matija Ljubek mirna voda
509. Luka Pravica kkk Jarun mirna voda
510. Branimir Prgomet kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
511. Danijel Pribanić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
512. Lovro Prkačin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
513. Vedran Prpić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
514. Luka Prtenjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
515. Damjan Puljić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
516. Tin Puntarec kkk Matija Ljubek mirna voda
517. Ivan Pupić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
518. Luka Putarek kk Končar spust i slalom
519. Fran Rabljenović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
520. Dominik Rački kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi kadet mirna voda
521. Lucija Radaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
522. Jasna Radeljić kkk Matija Ljubek mirna voda
523. Veljko Radić kk Končar spust i slalom
524. Jakov Radošević kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
525. Vid Radošević kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
526. Tomislav Radović kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
527. Dora Raguž - Vodenac kkk Jarun mirna voda
528. Nika Rajić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađe juniorke mirna voda
529. Petar Rajković kkk Zagreb divlje vode - kadet spust i slalom
530. Aleksandar Rajković kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
531. Sebastijan Ramljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
532. Patrik Ramljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
533. Željko Rapljenović kkk Jarun mirna voda
534. Petar Rečić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
535. Mirana Relata Selekcija mladih KSZ škola kajaka
536. Ivana Relata Selekcija mladih KSZ škola kajaka
537. Boris Reljić kkk Jarun mirna voda
538. Ivan Repec kkk Jarun mirna voda
539. Davor Rinčić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
540. Laura Rocinger Selekcija mladih KSZ škola kajaka
541. Matea Rogić kkk Jarun mirna voda
542. Željko Rogić kkk Jarun mirna voda
543. Marko Rogić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
544. Staša Rosić kkk Jarun mirna voda
545. Ante Roškar kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
546. Srđan Rovčanić kkk Zagreb divlje vode- senior spust i slalom
547. Dominik Rožić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
548. Rita Rožman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
549. Nikola Rubinić kkk Jarun mirna voda
550. Krešimir Rukavina kkk Jarun mirna voda
551. Tomislav Rukavina kkk Jarun mirna voda
552. Viktorija Rukavina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
553. Tanja Samardžić kkk Matija Ljubek mirna voda
554. Adam Sambol kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
555. Patrik Samuel Salihu kkk Jarun mirna voda
556. Eleonora Sapunar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
557. Karlo Saucha Selekcija mladih KSZ škola kajaka
558. Natan Schwarz Selekcija mladih KSZ
559. Zlatko Sedlar kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
560. Igor Sekulić kkk Jarun mirna voda
561. Erick Serdelić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
562. Marko Sever kk Končar spust i slalom
563. Petra Sisan kkk Matija Ljubek mirna voda
564. Luka Skerlev kkk Jarun mirna voda
565. Ines Skobe kkk Jarun mirna voda
566. Renata Skoko kkk Jarun mirna voda
567. Goran Sladić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
568. Dominik Slamar kk Končar divlje vode - mlađi junior spust i slalom
569. Anja Slamar kk Končar divlje vode - juniorka spust i slalom
570. Matija Sokač kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
571. Ivana Sokač kkk Jarun mirna voda
572. Suzana Sokač kkk Jarun mirna voda
573. Tin Soldat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
574. Ana Soldo kkk Matija Ljubek mirna voda
575. Šasivar Stajki kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
576. Andrej Starčević kkk Matija Ljubek Mirna voda
577. Neven Starčević kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
578. Marija Stevanović kkk Matija Ljubek mirna voda
579. Tomislav Stiplošek kkk Matija Ljubek mirna voda -junior mirna voda
580. Sara Stiplošek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
581. Ranko Stojaković kkk Jarun mirna voda
582. Mate Stojić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
583. Laura Strupar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
584. Bojan Subotić kkk Jarun mirna voda
585. Dominik Suchar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
586. Josip Sučić kkk Jarun mirna voda
587. Lana Sudar kkk Jarun mirna voda
588. Darko Suzić kkk Jarun mirna voda
589. Stjepan Šarić kkk Jarun mirna voda
590. Hrvoje Ščurić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
591. Zvonimir Šćulac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
592. Luka Šepić kkk Zagreb divlje vode- senior spust i slalom
593. Karlo Šepić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
594. Ivana Šešlek kkk Jarun mirna voda
595. Jan Šigiv Selekcija mladih KSZ škola kajaka
596. Luka Šikić kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
597. Teo Šiljir Selekcija mladih KSZ škola kajaka
598. Ivan Škarić kkk Jarun mirna voda
599. Iva Škevin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
600. Ivan Škoda kkk Jarun mirna voda
601. Darin Škreblin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
602. Niko Škrobot Selekcija mladih KSZ škola kajaka
603. Robert Šljivić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
604. Mario Šokčević kkk Jarun mirna voda
605. Dominik Šoštar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
606. Hana Špalj Selekcija mladih KSZ škola kajaka
607. Karla Špiranec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
608. Tomislav Špoljarić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
609. Ivana Šporčić kkk Jarun mirna voda
610. Ivan Šporčić kkk Jarun mirna voda
611. Darko Štambuk kkk Jarun mirna voda
612. Marija Štambuk kkk Jarun mirna voda
613. Mateja Štefanić kkk Zagreb divlje vode - mlađa kadetkinja spust i slalom
614. Denis Šturlan kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
615. Dora Šuletić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
616. Tomislav Šuprina kkk Jarun mirna voda
617. Luka Šutalo kkk Jarun mirna voda
618. Karlo Švacov kkk Jarun mirna voda
619. Iva Takšić kkk Jarun mirna voda
620. Gabrijela Taler kkk Jarun mirna voda
621. Sara Tedeško Selekcija mladih KSZ škola kajaka
622. Dragutin Tejić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
623. Leonarda Tenšek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
624. Slavko Josip Tepeš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
625. Velimir Tepeš kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
626. Marina Tepšić kkk Matija Ljubek mirna voda
627. Korina Terek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
628. Damjan Terzić kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
629. Marko Tolić kkk Zagreb divlje vode - junior spust i slalom
630. Ivan Tolić kk Končar divlje vode - mlađi junior spust i slalom
631. Pablo Toljan Selekcija mladih KSZ škola kajaka
632. Tvrtko Tomašić kkk Matija Ljubek mirna voda - kadet mirna voda
633. Luka Tomić kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
634. Josip Tonžetić kkk Jarun mirna voda
635. Domagoj Topličanec kkk Jarun mirna voda
636. Danijel Torma kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
637. Andrej Trandler kk Končar spust i slalom
638. Dominik Trnski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
639. Josip Trupina kkk Matija Ljubek mirna voda - senior mirna voda
640. Patricija Tucman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
641. Nikolina Tucman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
642. Teon Tuček Selekcija mladih KSZ
643. Domagoj Tuđa kkk Jarun mirna voda
644. Korina Tumir kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa kadetkinja mirna voda
645. Vanja Turjanski Luks kkk Jarun mirna voda
646. Bruno Tuškan kkk Jarun mirna voda
647. Tea Vađon kkk Matija Ljubek mirna voda
648. Bartol Vahčić kkk Jarun mirna voda
649. Neven Vajnaht kk Končar spust i slalom
650. Slaven Vajnaht kk Končar spust i slalom
651. Semir Vajzović kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
652. Marijan Vašarević kkk Jarun mirna voda
653. Tomislav Vašarević kkk Jarun mirna voda
654. Tin Vicković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
655. Luka Vidak kkk Matija Ljubek mirna voda - junior mirna voda
656. Anamarija Vidović kkk Matija Ljubek mirna voda
657. Monika Viljevac kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađa juniorka mirna voda
658. Nenad Viljevac kkk Matija Ljubek mirna voda
659. Stjepan Vinković kkk Jarun mirna voda
660. Zvonimir Viro kkk Matija Ljubek mirna voda
661. Miron Vitolović Selekcija mladih KSZ
662. Višeslav - Ante Vodanović kkk Matija Ljubek mirna voda
663. Ana Vojnić kkk Zagreb divlje vode - seniorka spust i slalom
664. Ivan Vrabec kkk Matija Ljubek mirna voda
665. Mario Vrabelj kkk Matija Ljubek mirna voda
666. Luka Vragović kkk Zagreb divlje vode - mlađi kadet spust i slalom
667. Sara Vrdoljak kkk Matija Ljubek mirna voda
668. David Vučina kkk Matija Ljubek mirna voda
669. Nebojša Vučinić kkk Jarun mirna voda
670. Ivan Vučko kkk Matija Ljubek mirna voda - mlađi junior mirna voda
671. Dejan Vučković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
672. Adrian Vučković Sloković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
673. Viktorija Vučković Sloković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
674. Martina Vujčić kkk Jarun mirna voda
675. Marko Vujnović kkk Matija Ljubek mirna voda
676. Mario Vujnović kkk Jarun mirna voda
677. Laura Vuković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
678. Žarko Zadravec kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
679. Fran Zadro Selekcija mladih KSZ škola kajaka
680. Luna Zetić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
681. Nikolina Zirdum Selekcija mladih KSZ škola kajaka
682. Zvonimir Zirdum Selekcija mladih KSZ škola kajaka
683. Tomislav Zobec kkk Zagreb divlje vode - senior spust i slalom
684. Alba Zoe Gržin kk Končar spust i slalom
685. Mihovil Zonjić kk Končar kadeti spust i slalom
686. Jadran Zonjić kk Končar divlje vode - mlađi junior spust i slalom
687. Matej Zonjić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
688. Barbara Zovko kkk Jarun mirna voda
689. Hrvoje Zovko Selekcija mladih KSZ škola kajaka
690. Hrvoje Zubić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
691. Šejla Zukić kkk Jarun mirna voda
692. Haris Zukić kkk Jarun mirna voda
693. Laren Zuliani kkk Jarun mirna voda
694. Lovro Žagar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
695. Ira Žakić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
696. Marin Živić kkk Matija Ljubek mirna voda
697. Hrvoje Živković kkk Zagreb divlje vode - junior spust i slalom
698. David Živković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
699. Matej Župan kkk Jarun mirna voda
700. Nikola Županić kk Končar spust i slalom
701. Antica Župić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
702. Laura Žura Selekcija mladih KSZ škola kajaka