Popis sportaša
SPORTAŠ KLUB NATJ. POGON DISCIPLINA
1. Vilim Abramović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
2. Dolores Adžaga Selekcija mladih KSZ škola kajaka
3. Patricija Andročec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
4. David Aplenc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
5. Luka Babić Selekcija mladih KSZ
6. Mirea Bajrami Selekcija mladih KSZ škola kajaka
7. Dorotea Balaško Selekcija mladih KSZ škola kajaka
8. Ana Banović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
9. Marta Bara Selekcija mladih KSZ škola kajaka
10. Irena Batišta Selekcija mladih KSZ škola kajaka
11. Melani Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
12. Nives Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
13. Sven Bedi Selekcija mladih KSZ škola kajaka
14. Ivan Benaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
15. Karlo Bilonić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
16. Laura Blagović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
17. Nadja Bobić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
18. Andrea Borošak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
19. Vid Borovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
20. Petar Borovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
21. Benjamin Bošnjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
22. Sebastijan Božić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
23. Sara Bralić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
24. Mislav Brnadić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
25. Lovro Brozd Selekcija mladih KSZ škola kajaka
26. Antea Bule Selekcija mladih KSZ škola kajaka
27. Paola Carić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
28. Borna Ciuha Selekcija mladih KSZ škola kajaka
29. Ema Crnjac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
30. Roko Stipe Cvjetković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
31. Lana Čerkez Selekcija mladih KSZ škola kajaka
32. Ela Černjak Kadić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
33. Maja Četa Selekcija mladih KSZ škola kajaka
34. Stribor Čizmek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
35. David Ćuk Selekcija mladih KSZ škola kajaka
36. Fran Ćutić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
37. Matija Didak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
38. Marko Dorčić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
39. Danijel Drašković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
40. Nika Dumančić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
41. Karlo Ferenc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
42. Ivan Gabrilo Selekcija mladih KSZ škola kajaka
43. Lucija Gazić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
44. Vana Glavaš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
45. Mateo Gogić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
46. Juraj Golemac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
47. Filip Golik Selekcija mladih KSZ škola kajaka
48. Ema Gregić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
49. Kristijan Horvat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
50. Nika Hren Selekcija mladih KSZ
51. Tomislav Hrvojević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
52. Borna Hukman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
53. Paula Iljadica Selekcija mladih KSZ škola kajaka
54. Goran Ivanković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
55. Luka Ivanković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
56. Matija Ivezić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
57. Helena Jaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
58. Duje Jakšić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
59. Lucija Janković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
60. Kim Janovski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
61. Fran Jelavić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
62. Leon Josipović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
63. Lana Vita Jurasić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
64. Dominik Jurčec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
65. Bruno Jurman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
66. Vana Kajić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
67. Lina Keleminec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
68. Andrej Kerekeš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
69. Eva Klikovac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
70. Paloma Kondeši Selekcija mladih KSZ škola kajaka
71. Valentina Kondeši Selekcija mladih KSZ škola kajaka
72. Antonio Konjević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
73. Viktorija Koprivnjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
74. Antonio Korajac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
75. Lucija Kos Selekcija mladih KSZ škola kajaka
76. Gabriel Kovačević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
77. Kim Kovačić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
78. Marko Kožić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
79. Ivana Krajinović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
80. Ivana Krištić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
81. Leon Krivski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
82. Lukas Krivski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
83. Tomislav Križe Selekcija mladih KSZ škola kajaka
84. Matea Križić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
85. Petar Kroflin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
86. Carla Krošl Selekcija mladih KSZ škola kajaka
87. Mihael Krunić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
88. Marjan Kunac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
89. Mia Kurta Selekcija mladih KSZ škola kajaka
90. Antun Kuruc Selekcija mladih KSZ škola kajaka
91. Ines Kušen Selekcija mladih KSZ škola kajaka
92. Karla Klaudija Kvesić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
93. Lara Lalić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
94. Roman Lastrić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
95. Nina Lastrić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
96. Lana Lazarin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
97. Elka Lemaić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
98. Filip Lemaić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
99. Albert Lukić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
100. Tamara Majer Selekcija mladih KSZ škola kajaka
101. Matej Majić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
102. Sara Majstrović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
103. Vili Makar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
104. Luka Marijanić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
105. Greta Marinović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
106. Luka Marković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
107. Korina Martinčević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
108. Lucija Marušić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
109. Karlo Mavračić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
110. Robert Medak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
111. Maksimilijan Međimorec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
112. Emina Mešić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
113. Roko Meter Selekcija mladih KSZ škola kajaka
114. Karla Mihaldinec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
115. Ivona Mihaljević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
116. Katja Milašin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
117. Luka Miličević Selekcija mladih KSZ škola kajaka
118. Edvin Miniri Selekcija mladih KSZ škola kajaka
119. Danica Muguša Selekcija mladih KSZ
120. Karla Nikšić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
121. Franjo Novosel Selekcija mladih KSZ škola kajaka
122. Ariana Orešković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
123. Antea Orlović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
124. Roko Osojnik Selekcija mladih KSZ škola kajaka
125. Tin Oštro Selekcija mladih KSZ škola kajaka
126. Ivan Pavlić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
127. Niko Pavlina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
128. Rajna Pavlina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
129. Ana Perić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
130. Luka Petanović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
131. Vanja Peteh Selekcija mladih KSZ škola kajaka
132. Ivan Petrović - Poljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
133. Dominik Pivaš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
134. Nika Plazibat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
135. Tino Počanić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
136. Martino Polanščak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
137. Dorotea Poljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
138. Nika Popov Selekcija mladih KSZ škola kajaka
139. Ivan Popović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
140. Renato Poslon Selekcija mladih KSZ škola kajaka
141. Lovro Prkačin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
142. Vedran Prpić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
143. Luka Prtenjak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
144. Ivan Pupić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
145. Fran Rabljenović Selekcija mladih KSZ škola kajaka
146. Lucija Radaković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
147. Sebastijan Ramljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
148. Patrik Ramljak Selekcija mladih KSZ škola kajaka
149. Petar Rečić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
150. Mirana Relata Selekcija mladih KSZ škola kajaka
151. Ivana Relata Selekcija mladih KSZ škola kajaka
152. Davor Rinčić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
153. Laura Rocinger Selekcija mladih KSZ škola kajaka
154. Rita Rožman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
155. Viktorija Rukavina Selekcija mladih KSZ škola kajaka
156. Eleonora Sapunar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
157. Karlo Saucha Selekcija mladih KSZ škola kajaka
158. Natan Schwarz Selekcija mladih KSZ
159. Tin Soldat Selekcija mladih KSZ škola kajaka
160. Sara Stiplošek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
161. Laura Strupar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
162. Dominik Suchar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
163. Zvonimir Šćulac Selekcija mladih KSZ škola kajaka
164. Karlo Šepić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
165. Jan Šigiv Selekcija mladih KSZ škola kajaka
166. Teo Šiljir Selekcija mladih KSZ škola kajaka
167. Iva Škevin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
168. Darin Škreblin Selekcija mladih KSZ škola kajaka
169. Niko Škrobot Selekcija mladih KSZ škola kajaka
170. Dominik Šoštar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
171. Hana Špalj Selekcija mladih KSZ škola kajaka
172. Karla Špiranec Selekcija mladih KSZ škola kajaka
173. Dora Šuletić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
174. Sara Tedeško Selekcija mladih KSZ škola kajaka
175. Leonarda Tenšek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
176. Slavko Josip Tepeš Selekcija mladih KSZ škola kajaka
177. Korina Terek Selekcija mladih KSZ škola kajaka
178. Pablo Toljan Selekcija mladih KSZ škola kajaka
179. Dominik Trnski Selekcija mladih KSZ škola kajaka
180. Nikolina Tucman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
181. Patricija Tucman Selekcija mladih KSZ škola kajaka
182. Teon Tuček Selekcija mladih KSZ
183. Tin Vicković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
184. Miron Vitolović Selekcija mladih KSZ
185. Dejan Vučković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
186. Adrian Vučković Sloković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
187. Viktorija Vučković Sloković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
188. Laura Vuković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
189. Fran Zadro Selekcija mladih KSZ škola kajaka
190. Luna Zetić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
191. Nikolina Zirdum Selekcija mladih KSZ škola kajaka
192. Zvonimir Zirdum Selekcija mladih KSZ škola kajaka
193. Matej Zonjić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
194. Hrvoje Zovko Selekcija mladih KSZ škola kajaka
195. Hrvoje Zubić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
196. Lovro Žagar Selekcija mladih KSZ škola kajaka
197. Ira Žakić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
198. David Živković Selekcija mladih KSZ škola kajaka
199. Antica Župić Selekcija mladih KSZ škola kajaka
200. Laura Žura Selekcija mladih KSZ škola kajaka